Doskonałym pomysłem na romantyczne wakacje we dwoje będzie wybranie się na jedną z najpiękniejszych greckich plaż Zakynthos. Wspaniały malowniczy obraz tego miejsca to idealna sceneria na romantyczne spacery i błogie spędzanie czasu we dwoje.

 

Zakynthos – idealne miejsce na wakacje we dwoje

 

Wspaniałe plaże, cudowna pogoda, lazurowa woda i niezwykłe klify to tylko niektóre z atrakcji czekających na zakochanych. Jednym z najpiękniejszych miejsc, tej greckiej wyspy jest Zatoka Wraku. Warto wybrać się w to niesamowite miejsce, gdzie czekają nas widoki dosłownie jak z pocztówki. Przepiękne, wysokie klify okalające piaszczyste plaże na tle błękitnego morza to idealne miejsce na randkę. Oczywiście jest tu mnóstwo pięknych miejsc na wspólne spędzanie czasu. Będąc na Zakynthos warto udać się również na malownicza wioskę Keri, gdzie można pospacerować wśród wspaniałych winnic, gajów oliwnych czy podziwiać panoramę tego miasteczka. Ciekawym miejscem na wspólną wycieczkę jest tu także plaża Geraks, gdzie możemy zobaczyć tereny lęgowe żółwi Caretta.

 

Skorzystaj z oferty Zakynthos lato 2020 Pabianice i nie przepłacaj

 

Wakacje na greckiej wyspie to idealne miejsce na wakacje we dwoje. Nie czekaj aż zacznie się szczyt sezonu i zafunduj sobie wspaniały odpoczynek w dużo korzystniejszej cenie z ofertą Zakynthos lato 2020 Pabianice. Zapłacisz teraz jedynie zaliczkę 5%, a resztę dopiero przed wyjazdem. Z pewnością wakacje spędzone tutaj zapiszą się na długo w waszej pamięci.

Zadzwoń:
+42 2265588

Zobacz stronę:
https://kartagina.pl/howto
Zakynthos lato 2020 Pabianice

Dojazd: